.

.

Неодамнешно
VOYZ 300 W Max Моќ на Говорникот Tweeter - 3.5 Piezo Супер Рог Високотонци со Алуминиумска Дијафрагмата и Висока Температура Глас Серпентина - 4-8 ohms за Звучник Кутија или Звук Про?

VOYZ 300 W Max Моќ на Говорникот Tweeter - 3.5 Piezo Супер Рог Високотонци со Алуминиумска Дијафрагмата и Висока

DEN 334.80

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи