.

.

Неодамнешно
Kimax 72120-5110 Borosilicate Стакло Директно 5mL за Еднократна употреба Серолошки Pipette (Случај на 500)

Kimax 72120-5110 Borosilicate Стакло Директно 5mL за Еднократна употреба Серолошки Pipette (Случај на 500)

DEN 7005.60

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи