.

.

Неодамнешно
KastKing Водоотпорен Постоечкиот Дигитален Риболов Скала со Не-Пункција Усна Gripper. Dual Mode - Фунти/Унци & Килограми. 0-50 Кг/22.68 Кг, Лесни ABS Рамка, Не се Лизга се Справи.

KastKing Водоотпорен Постоечкиот Дигитален Риболов Скала со Не-Пункција Усна Gripper. Dual Mode - Фунти/Унци

DEN 719.76

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи