.

.

Неодамнешно
KastKing Дигитални Риболов Скала со Владетел, Отпорен на Вода, Dual Mode – 110 Кг/50 Kg, Светлина и Силна ABS Рамка, Не се Лизга Рачка, Стигнале 38 Лента Мерка и Лебдат Усна Gripper Комб

KastKing Дигитални Риболов Скала со Владетел, Отпорен на Вода, Dual Mode – 110 Кг/50 Kg, Светлина и Силна ABS

DEN 647.76

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи