.

.

Неодамнешно
Обединетите Абразиви-ТОЈ Тип 22264 27 4-1/2-Инчи од 1/8-Инчен со 7/8 Инчи Специјалност Изведба на Сечење/Мелење Тркала, 25 Пакет

Обединетите Абразиви-ТОЈ Тип 22264 27 4-1/2-Инчи од 1/8-Инчен со 7/8 Инчи Специјалност Изведба на Сечење/Мелење

DEN 1898.40

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи