.

.

Неодамнешно
NOSHOK 100 Серија ABS Двојна Скала Dial Укажува Притисок Мерач со Назад Планината, 2-1/2 Dial, +/-2.5% Точност, 0-1500 psi Притисок Опсег

NOSHOK 100 Серија ABS Двојна Скала Dial Укажува Притисок Мерач со Назад Планината, 2-1/2 Dial, +/-2.5% Точност,

DEN 141.84

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи