.

.

Неодамнешно
Замена на Делови за iRobot Roomba јас,E,J Серија i3 i3+ i4 i6 i6+ i7+Плус i8 i8+/Плус E5 E6 E7 j7 (7150) j7+ (7550) Правосмукалка,1 Сет Мулти-Површина Гума Четки 4 Филтри 5 Страна Четки 10 Парчиња

Замена на Делови за iRobot Roomba јас,E,J Серија i3 i3+ i4 i6 i6+ i7+Плус i8 i8+/Плус E5 E6 E7 j7 (7150) j7+

DEN 2140.80

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи