.

.

Неодамнешно
Kinex 1039-17-100 Прецизност Machinist Straight Edge 1000 mm / 39 Инчен Нерѓосувачки Челик со DIN 874/1 Директно w/во 0.00082 Преку Целосна Должина

Kinex 1039-17-100 Прецизност Machinist Straight Edge 1000 mm / 39 Инчен Нерѓосувачки Челик со DIN 874/1 Директно

DEN 5663.76

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи