.

.

Неодамнешно
TEHAUX 40pcs Petri Јадења со Капак Стерилна Култура Јадења Лабораториски Прибор, 100mm Кол x 15mm Длабоко

TEHAUX 40pcs Petri Јадења со Капак Стерилна Култура Јадења Лабораториски Прибор, 100mm Кол x 15mm Длабоко

DEN 1080.00

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи