.

.

Неодамнешно
DS01511E+ 2.4 во Рачни Мини Преносни Дигитални Oscilloscope, пропусен Опсег 120MS/S, Стапка на Примерок 500MHZ, Поддржува Едно‑копче за Заклучување Референца Бранови, за Нови Сонда К

DS01511E+ 2.4 во Рачни Мини Преносни Дигитални Oscilloscope, пропусен Опсег 120MS/S, Стапка на Примерок 500MHZ,

DEN 2910.96

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи