.

.

Неодамнешно
Hantek DSO5102B Дигитални Чување oscilloscope USB 100MHz 2CH 1GSa/s 25GSa/s 1M 2 Канал

Hantek DSO5102B Дигитални Чување oscilloscope USB 100MHz 2CH 1GSa/s 25GSa/s 1M 2 Канал

DEN 6239.76

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи