.

.

Неодамнешно
Фунта Печат ORSIL276x250 Број-276 Стандард Силикони О-Прстен има Одлична Отпорност на Кислород, Озон и сончева Светлина, Винил Метил Силикони, 70 Durometer Цврстина, 11 ID, 11-1/4 OD (Па

Фунта Печат ORSIL276x250 Број-276 Стандард Силикони О-Прстен има Одлична Отпорност на Кислород, Озон и сончева

DEN 142.32

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи