.

.

Неодамнешно
Фунта Печат ORSIL282x100 Број-282 Стандард Силикони О-Прстен има Одлична Отпорност на Кислород, Озон и сончева Светлина, Винил Метил Силикони, 70 Durometer Цврстина, 16 ID, 16-1/4 OD (Па

Фунта Печат ORSIL282x100 Број-282 Стандард Силикони О-Прстен има Одлична Отпорност на Кислород, Озон и сончева

DEN 316.80

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи