.

.

Неодамнешно
Четка за Истражување Жица Нула Четка, Јаглероден Челик, 0.008 Жица со Дијаметар, 13-1/4 Должина, 1-3/16 Наежвам Должина, 1-1/8 Четка Лице Ширина (Пакување од 12)

Четка за Истражување Жица Нула Четка, Јаглероден Челик, 0.008 Жица со Дијаметар, 13-1/4 Должина, 1-3/16 Наежвам

DEN 917.04

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи