.

.

Неодамнешно
AZZ Педалата Exerciser Рехабилитација Обука Велосипед Електрични Тренер Дома Вежбање на Горниот и Долниот Екстремитет Рехабилитација Машина Удар Hemiplegia

AZZ Педалата Exerciser Рехабилитација Обука Велосипед Електрични Тренер Дома Вежбање на Горниот и Долниот Екстремитет

DEN 2356.80

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи