.

.

Неодамнешно
TSUSF Електрични Прст, Рака Обука Уред Assistive Ракавици, Прст Рехабилитација Обука Orthotics, за Обука Прст Flexion Корекција на мозочниот Удар Hemiplegia Пациенти (Боја : Право, Голе?

TSUSF Електрични Прст, Рака Обука Уред Assistive Ракавици, Прст Рехабилитација Обука Orthotics, за Обука Прст

DEN 614.40

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи