.

.

Неодамнешно
TSUSF Електрични Прст, Рака Обука Уред, Рехабилитација Робот Ракавици, за Обука Прст Flexion Корекција, за Обука Прст Flexion Корекција на мозочниот Удар Hemiplegia Пациенти

TSUSF Електрични Прст, Рака Обука Уред, Рехабилитација Робот Ракавици, за Обука Прст Flexion Корекција, за Обука

DEN 13349.28

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи