.

.

Неодамнешно
1 Компјутер од 5600pF 500v Corning Стакло Aerospace Capacitor CY30C562J 5% Ултра Стабилна Злато Нови

1 Компјутер од 5600pF 500v Corning Стакло Aerospace Capacitor CY30C562J 5% Ултра Стабилна Злато Нови

DEN 974.40

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи