.

.

Неодамнешно
30pcs/многу Економична Потрошувачка Вентил Colostomy Кеси за Возрасни во Едно Парче Систем Ostomy Торбичка со Клип Затворање, Cut-за да Одговара на 25-55мм Slings Половината Стомак?

30pcs/многу Економична Потрошувачка Вентил Colostomy Кеси за Возрасни во Едно Парче Систем Ostomy Торбичка со

DEN 2114.40

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи