.

.

Неодамнешно
ConvaTec 411637 Малку 8 Оние Два-Парче Лепило Спојка Технологија Drainable Торбичка со 1 Еднострани Удобност Панел, Филтер, Транспарентен, 1/5 - 1-1/4 Stoma Отворање, Пакување од 10

ConvaTec 411637 Малку 8 Оние Два-Парче Лепило Спојка Технологија Drainable Торбичка со 1 Еднострани Удобност

DEN 825.12

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи