.

.

Неодамнешно
Revo Америка Ултра Плус Комерцијални Одделение 32CH 4K H. 265 NVR, 4 ТБ Надзор Одделение HDD, Далечински Пристап, со 12x IR Bullet & 8X IR Бедем Камери, 4 Мегапиксели, Внатрешна/Надворешн

Revo Америка Ултра Плус Комерцијални Одделение 32CH 4K H. 265 NVR, 4 ТБ Надзор Одделение HDD, Далечински Пристап,

DEN 3863.76

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи