.

.

Неодамнешно
Вилијамс Звук WIR TX90 DC WHT Голема Област за Мулти-Канал Инфрацрвен Предавател, Бела, Подобрување на опсег до 30000 квадратни стапки, 3.5 W Emitter IR Моќност, Фреквенција Одгово?

Вилијамс Звук WIR TX90 DC WHT Голема Област за Мулти-Канал Инфрацрвен Предавател, Бела, Подобрување на опсег

DEN 4031.76

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи