.

.

Неодамнешно
ASCO 8221G011-120/60,110/50 Месинг Тело Пилот кој Управува Бавно Затворање на Електромагнетниот Вентил, 1-1/2 Цевка Големина, 2-Начин Нормално Затворен, Нитрилна Butylene Запечатувањ

ASCO 8221G011-120/60,110/50 Месинг Тело Пилот кој Управува Бавно Затворање на Електромагнетниот Вентил, 1-1/2

DEN 3592.32

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи