.

.

Неодамнешно
Фогел е ТЕНКА 550 ултра силна полно работно движење ТВ ѕид за големи (40-100 инчи) или тешки (max. 154lbs / 70 kg) Телевизори Swivels до 120º Tiltable Max. VESA 600x400 Ултра тенок ТВ ѕид

Фогел е ТЕНКА 550 ултра силна полно работно движење ТВ ѕид за големи (40-100 инчи) или тешки (max. 154lbs /

DEN 9599.76

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи