.

.

Неодамнешно
200W Затемнување Напојување Поддршка на SCR 0~10V PWM DALI 4 Контрола Методи (Поддршка на SCR 0~10V PWM DALI 4 Контрола Методи) (24V 8.3 А)

200W Затемнување Напојување Поддршка на SCR 0~10V PWM DALI 4 Контрола Методи (Поддршка на SCR 0~10V PWM DALI

DEN 1077.36

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи