.

.

Неодамнешно
Liangxiang Бонсаи Обука Жица, Алуминиум Градина Дрво Фабрика Долготрајни Сет од 5 Големини - 1mm, 1.5 мм, 2mm, 2,5 mm, 3мм Бонсаи Жица Дизајниран за Држење Бонсаи Гранки (Антички Бр

Liangxiang Бонсаи Обука Жица, Алуминиум Градина Дрво Фабрика Долготрајни Сет од 5 Големини - 1mm, 1.5 мм, 2mm,

DEN 698.40

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи