.

.

Неодамнешно
Замена за Furnlite ВАЛУТНА-952 Сијалица со Техничка Прецизност - 16 W T4 Флуоресцентни Тела со G5 Минијатурни Bi-Pin База - 17 Инчен Целокупната Должина - 3000K Топло Бела - 1 Пакет

Замена за Furnlite ВАЛУТНА-952 Сијалица со Техничка Прецизност - 16 W T4 Флуоресцентни Тела со G5 Минијатурни

DEN 480.00

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи