.

.

Неодамнешно
LSA-H3P50YB-F Еден Фаза AC 50A 380V Затворена Јамка Негативни Повратни информации Цврста Состојба Напонски Регулатор/Моќ на Регулаторот Модул

LSA-H3P50YB-F Еден Фаза AC 50A 380V Затворена Јамка Негативни Повратни информации Цврста Состојба Напонски Регулатор/Моќ

DEN 273.60

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи