.

.

Неодамнешно
LSA-H3P120YB-F Еден Фаза AC 120A 380V Затворена Јамка Негативни Повратни информации Цврста Состојба Напонски Регулатор/Моќ на Регулаторот Модул

LSA-H3P120YB-F Еден Фаза AC 120A 380V Затворена Јамка Негативни Повратни информации Цврста Состојба Напонски

DEN 1111.20

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи