.

.

Неодамнешно
LSA-H3P90YB-F Еден Фаза AC 90A 380V Затворена Јамка Негативни Повратни информации Цврста Состојба Напонски Регулатор/Моќ на Регулаторот Модул

LSA-H3P90YB-F Еден Фаза AC 90A 380V Затворена Јамка Негативни Повратни информации Цврста Состојба Напонски Регулатор/Моќ

DEN 590.40

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи