.

.

Неодамнешно
LSA-H2P300YB-F Еден Фаза AC 300A 220V Затворена Јамка Негативни Повратни информации Цврста Состојба Напонски Регулатор/Моќ на Регулаторот Модул

LSA-H2P300YB-F Еден Фаза AC 300A 220V Затворена Јамка Негативни Повратни информации Цврста Состојба Напонски

DEN 720.00

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи