.

.

Неодамнешно
LSA-H2P70YB-F Еден Фаза AC 70A 220V Затворена Јамка Негативни Повратни информации Цврста Состојба Напонски Регулатор/Моќ на Регулаторот Модул

LSA-H2P70YB-F Еден Фаза AC 70A 220V Затворена Јамка Негативни Повратни информации Цврста Состојба Напонски Регулатор/Моќ

DEN 1089.60

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи