.

.

Неодамнешно
LSA-H3P150YB-F Еден Фаза AC 150A 380V Затворена Јамка Негативни Повратни информации Цврста Состојба Напонски Регулатор/Моќ на Регулаторот Модул

LSA-H3P150YB-F Еден Фаза AC 150A 380V Затворена Јамка Негативни Повратни информации Цврста Состојба Напонски

DEN 2280.00

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи