.

.

Неодамнешно
PSC 3800300-10ML Пластични Единечен Канал Autoclavable Променлива Низок Волумен на Задржување Pipette, 1-10 Ml, 7 Должина

PSC 3800300-10ML Пластични Единечен Канал Autoclavable Променлива Низок Волумен на Задржување Pipette, 1-10

DEN 1229.76

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи