.

.

Неодамнешно
Вилијамс Звук WIR TX90 DC Голема Област за Мулти-Канал Инфрацрвен Предавател, Црна, Подобрување на опсег до 30000 квадратни стапки, 3.5 W Emitter IR Моќност, Фреквенција Одговор 80

Вилијамс Звук WIR TX90 DC Голема Област за Мулти-Канал Инфрацрвен Предавател, Црна, Подобрување на опсег до

DEN 4031.76

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи