.

.

Неодамнешно
7pcs/Број 6 инчен Дијамант Полирање на Влажна Подлога се Користи 148mm Флексибилни Полирање Диск за Мермер Гранит Камен од XMEIFEI ДЕЛОВИ (Ронки : 400)

7pcs/Број 6 инчен Дијамант Полирање на Влажна Подлога се Користи 148mm Флексибилни Полирање Диск за Мермер Гранит

DEN 4195.92

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи