.

.

Неодамнешно
Двојна Акција Полирач со 5 и 6 поддршка влошки и 6 пена полирање влошки за сечење,полирање,завршувајќи (Боја : 15mm орбита, Приклучок Тип : ЕУ)

Двојна Акција Полирач со 5 и 6 поддршка влошки и 6 пена полирање влошки за сечење,полирање,завршувајќи (Боја

DEN 1919.76

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи