.

.

Неодамнешно
SHIMANO Claris 3x8-Брзина на Патот Велосипед Crankset - ФК-R2030 (175MM 50X39X30T W/O CG)

SHIMANO Claris 3x8-Брзина на Патот Велосипед Crankset - ФК-R2030 (175MM 50X39X30T W/O CG)

DEN 2238.48

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи