.

.

Неодамнешно
Дигитални Читање Зголемувачот Електронски Рачни слабовидните Читање Помош LCD Дисплеј 2-32X Зум Повеќе Боја на Владата Или Полесно Читање од страна на слабовидните П?

Дигитални Читање Зголемувачот Електронски Рачни слабовидните Читање Помош LCD Дисплеј 2-32X Зум Повеќе Боја

DEN 1507.20

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи