.

.

Неодамнешно
Davitu 10 компјутери Флексибилно Рамно Кабел FFC FPC Советодавниот Одбор 0.5 mm 6 Pin 8 10 12 14 16 20 22 24 26 30 32 36 40 45 50 54 60 Pin за да го Pin - (Боја: 8 Pin)

Davitu 10 компјутери Флексибилно Рамно Кабел FFC FPC Советодавниот Одбор 0.5 mm 6 Pin 8 10 12 14 16 20 22 24

DEN 455.28

Количина на стоки
In stock

Избор на купувачи