.

Неодамнешно

Bluetooth.Независна SIM картичка комуникација.Нерѓосувачки челик метал.Повеќе види површини.независна HIFI му

DEN 887.76
Неодамнешно

✔ НАЈДОБРИ 2021 4 G IP67 ВОДООТПОРЕН PHONEWATCH е НОВИОТ сигурен 2021 модел, ви помага за постигнување на вашето дет

DEN 2280.00
Неодамнешно

[Процес]Карбонски влакна случај врежани со шупливи цинк легура со висока сјај рамки, ротирачки dial дизај

DEN 2112.00
Неодамнешно

[2022 најновите паметни види] F800 smart ласерски здравје види, крв, кислород, крвен притисок, пулс на срцето, те

DEN 2280.00
Неодамнешно

[Неутрален мода smart watch] Водоотпорен smart watch, во убав облик, круг екранот, 1.30 инчен full touch екран, 360*360 пиксели

DEN 2280.00
Неодамнешно

OYOBox Smart Watch Кутија совршено се вклопува три (3) за мажи или за жени стил часовници.Вкусно екранот на вашиот

DEN 2280.00
Неодамнешно

OYOBox Smart Watch Кутија совршено се вклопува три (3) за мажи или за жени стил часовници.Вкусно екранот на вашиот

DEN 2280.00
Неодамнешно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 2280.00
Неодамнешно

【Smart watch со отчукувањата на срцето следење на мажите и жените】 Оваа smartwatch со точни отчукувањата на срце

DEN 959.76
Неодамнешно

1.3инчен TFT полн круг highdefinition екран во боја : highdefinition целосен екран на допир, така што поле е повеќе физичк

DEN 1614.24
Неодамнешно

Bluetooth повик : Синхронизирате мобилен телефон call рекордс, телефонски именик, можете да остварувате и да п

DEN 1142.40
Неодамнешно

Highdefinition Bluetooth повик : Користење на пет магнетни звучници, Bluetooth handsfree повик, highdefinition оригиналниот звук, бе

DEN 2225.04
Неодамнешно

1.3инчен TFT полн круг highdefinition екран во боја : highdefinition целосен екран на допир, така што поле е повеќе физичк

DEN 1180.80
Неодамнешно

Полн круг highdefinition екранот Се : 1.09инчен full круг на екранот се користи за да се јасно да се прикажат сите де

DEN 1154.40
Неодамнешно

Висок квалитет на боја на екран : 1.3инчен IPS екран во боја 240 * 240 висока резолуција, стилски дизајн комбини

DEN 2157.60
Неодамнешно

КОНТИНУИРАНО отчукувањата на СРЦЕТО & СПИЕЊЕ СЛЕДЕЊЕ : Amazfit Нео Smartwatch може да го пратите вашиот отчукува

DEN 1439.76
Неодамнешно

【Вашиот Извонредни Спортски Партнер】 фитнес trackers не само што го поддржува повеќе спортски режими, как

DEN 3106.08
Неодамнешно

【Нова Надградена Визуелно Искуство】 1.3" голем екран во боја лесен smart watch со произволно се прилагодува о

DEN 3106.08
Неодамнешно

24 / 7 во Реално време отчукувањата на срцето следи и спиење tracker.69" Целосен Екран на допир и Обичај се Види

DEN 959.76
Неодамнешно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 959.76
Неодамнешно

Преземете "Да се вклопи во" стан прво, да изберат "Add a уред" за да се поврзе со "NK15";.Вклучете ја bluetooth на ваш

DEN 1031.76
Неодамнешно

【на видови на Спортски Режими】 Ова 1.3 инчен full touch screen smart се види со видови на спортски режими, како што

DEN 3106.08
Неодамнешно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1031.76
Неодамнешно

69 Инчен FullЕкран на допир и се Прилагодите се Види Лице : На smartwatch со 1.Целосен екран на допир ви носи подоб

DEN 911.76
Неодамнешно

Главна Карактеристика : Pedometer види : приказ чекори, калории, растојание, отчукувањата на срцето, крвниот

DEN 1679.76