.

Неодамнешно

shampure здрава клима уред 98% природно добиени* силиконслободен клима уред—со abyssinian масло—веднаш detangles, до

DEN 20467.68
Неодамнешно

Русокоса средството за смекнување на косата : Помага во одржувањето убава, неутрални тонови и да ги прик

DEN 12038.40
Неодамнешно

Мирис : Ванила Сандаловина (Сандаловина и ванила во брак во едноставни хармонија на woodiness обезбедува уб

DEN 482.40
Неодамнешно

ДИЗАЈНИРАН ДА се ПРОДОЛЖИ ЕФЕКТИТЕ НА KERATIN ТРЕТМАНИ : ПОС Напредок ОставетеВо третман е дизајниран да се

DEN 576.00
Неодамнешно

Ahieve совршена фризура ★ Не Статички Електрицитет!Косата премачкување со влажна ★ Растенијата добиени Mu

DEN 357.60
Неодамнешно

Развиена од страна славна личност hairstylist David Babaii, ова Volumizing средството за смекнување на косата е исполне

DEN 480.00
Неодамнешно

Мирис : Tarragon Цитрус & Здравец.Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло На Косата Балсам.Достапни во 1000 мирис о

DEN 958.56
Неодамнешно

Мирис : Цитрус & Шампањ (Шампанско нота на мандарина и грејпфрут панделка околу меко, тивко зачинети база

DEN 1903.20
Неодамнешно

Мирис : Blackberried Вино (Слатко домот, темна малина, blackberry, black currant се меша во заводлива ванила muscadine база.).Црн

DEN 600.00
Неодамнешно

Мирис : Роза Аптека (Светлина класичен рози, питу шумата, зачини и бакнеж на musks и кожа, за длабоко и завод

DEN 484.80
Неодамнешно

Мирис : Црн Сатен (Коњак и Рибизли).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло На Косата Балсам.Достапни во 1000 м

DEN 958.56
Неодамнешно

Тоа лево на кожата мека, мазна и се напојуваат.Одржување и зачувување на боја на косата.Тоа обезбедува б

DEN 412.80
Неодамнешно

Мирис : Портокалова Боја & Сандаловина (Портокал црешни, neroli ливчиња, а младите tangerine пупки, бакна со санд

DEN 746.40
Неодамнешно

Мирис : Чај се Зголеми Freesia (Кул, освежување чај акцентирани со мека рози и freesia.).Црна Кањоните Црна Кањон

DEN 2052.00
Неодамнешно

На природни состојки се присутни во Св Botanica ОДИ Против Првут Косата Балсам ја заштитите вашата коса прв

DEN 432.00
Неодамнешно

Св Botanica ОДИ Мазни Косата Балсам е моќна комбинација на негување на природни екстракти што помага да се п

DEN 410.40
Неодамнешно

Мирис : Праска Малина & Орхидеи (Бергамот, Праски и Малини со Лили, Орхидеи, Слива и на Јасмин, на Сандалов

DEN 622.56
Неодамнешно

Мирис : Dogwood Цвет (На воздушесто, лесни цветни речиси личи на липа).Црна Кањонот Коса Detangler со Маслиново Ма

DEN 1826.40
Неодамнешно

Мирис : Тиква Млеко (Крем тиква кафе со налудничав и зачинета за ѕвонење).Црна Кањонот Коса Detangler со Масли

DEN 622.56
Неодамнешно

Св Botanica ОДИ Кадрици Косата Балсам е супер навлажнувачки и хидратантен Балсам специјално формулиран за

DEN 410.40
Неодамнешно

На ботанички actives во Св.Тоа интензивно moisturizes коса, оставајќи мазна, свиленкаста, & напојуваат.Botanica ОДИ Ан

DEN 453.60
Неодамнешно

Мирис : Fortune Cookie (Крем, хрупкави интерпретација на познати Азија бадемово чајно колаче.Дознајте што е она

DEN 1968.00
Неодамнешно

Мирис : Курва Боровинките Pie (Курва боровинки, ронлив леб белешки и шеќер спогодба направите овој вкусен

DEN 1058.40
Неодамнешно

Мирис : Јагода Бонбони (Исто како хард кенди фаворит, слатко, сочно, mouthwatering.).Црна Кањонот Коса Detangler со Ма

DEN 1862.40
Неодамнешно

3.Модерен и стилски коса перика изгледа физички, реално, многу убава ; 4.Погоден за секојдневна употреба ;.

DEN 698.40