.

Неодамнешно

Специјален Дизајн : слободен дизајн, без разлика дали во кревет или на троседот може да бидат исечени во

DEN 256.56
Неодамнешно

Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од висококвалитет и многу издржливи метална да

DEN 1944.00
Неодамнешно

Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од висококвалитет и многу издржливи метална да

DEN 477.60
Неодамнешно

Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од висококвалитет и многу издржливи метална да

DEN 275.76
Неодамнешно

Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од висококвалитет и многу издржливи метална да

DEN 275.76
Неодамнешно

Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од висококвалитет и многу издржливи метална да

DEN 1305.60
Неодамнешно

Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од висококвалитет и многу издржливи метална да

DEN 765.60
Неодамнешно

Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од висококвалитет и многу издржливи метална да

DEN 275.76
Неодамнешно

Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од висококвалитет и многу издржливи метална да

DEN 352.80
Неодамнешно

Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од висококвалитет и многу издржливи метална да

DEN 275.76
Неодамнешно

При сечење на ноктите со ingrown ноктот clippers, на пролет и на справи само треба да им помогнам на еден од нив.С

DEN 359.76
Неодамнешно

❤ Ноктите се елегантни и мазна по клипинг, со не повеќе кинење или грапав ноктите, благодарение на исклу

DEN 1708.80
Неодамнешно

Научни дизајн : роден да се поправи ноктите, не чувствуваат болка за криви ноктите 110 парчиња на мултифун

DEN 2102.40
Неодамнешно

Вакуум electroplating слој да се изолира кислород фактори за да се спречи рѓа и да се носат.Избрани челик короз

DEN 1434.72
Неодамнешно

Заврши алатки : Ноктите clippers сет содржи 918 нерѓосувачки челик алатки (ножици, ноктите clippers, уво зема, итн.)

DEN 333.60
Неодамнешно

Совршен за сите видови на ноктите и го скратува, вклучувајќи мажи, жени, девојки, момчиња, пензионери, по

DEN 1434.72
Неодамнешно

100% задоволство : Ако имате било какви прашања пред или по продажба, ве молиме слободно контактирајте со

DEN 1435.20
Неодамнешно

【СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАНИ за Дебели Тешко Ноктите, Дебели Ingrown Ноктите】На сечилото на вилицата може да с

DEN 335.76
Неодамнешно

Ергономски : Удобен и лесен за користење, нашите нокти clipper cradles прстите за поголема контрола и посигурни

DEN 983.76
Неодамнешно

◆Кога ќе патуваат, тоа е совршена големина за вашиот паричник, и оваа група може да ви обезбеди со право

DEN 972.00
Неодамнешно

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

DEN 387.60
Неодамнешно

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

DEN 411.60
Неодамнешно

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

DEN 387.60
Неодамнешно

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

DEN 411.60
Неодамнешно

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

DEN 507.60