.

Неодамнешно

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

DEN 1411.20
Неодамнешно

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

DEN 1130.40
Неодамнешно

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

DEN 2056.80
Неодамнешно

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

DEN 727.20
Неодамнешно

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

DEN 933.60
Неодамнешно

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

DEN 407.28
Неодамнешно

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

DEN 2037.60
Неодамнешно

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

DEN 787.20
Неодамнешно

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

DEN 1171.20
Неодамнешно

Влезен напон : 100240 V AC 50 / 60 Hz;.Излез : наизменична СТРУЈА 6 V 1А(1000m A) ;.Должина на кабелот : 98cm (околу 3.1 ft);.DC plug

DEN 96.00
Неодамнешно

Т МОЌ Направени со највисок квалитет (( Екстра Долг 6.6 ft кабел мозок )) Вкупна Должина на Кабелот Е Продолж

DEN 383.76
Неодамнешно

Влез : AC100240 V 50 / 60 Hz, Излез : DC12 Volt A 1.5 Модел : CS1201500 DC конектор големина : 3.5x1.35mm, излез жица должина : 1.2 м.УЛ c UL

DEN 376.32
Неодамнешно

AC Влез : 100 ~ 240 V 50~60 Hz.DC Излез : 9 V 2 A , OD : 5.5 мм / ID : 2,5 mm.Должина на кабелот : 6.6 FT / 2 M ,Порака на Вашиот Продолжу

DEN 285.36
Неодамнешно

Compalibility со DJI Mavic, DJI Mavic Про, DJI Mavic воздух 1 НОВ 50 W Батерија Полнач НАПОМЕНА : НЕ одговара за DJI Mavic воздух 2!!!

DEN 647.76
Неодамнешно

КАРАКТЕРИСТИКИ во Светот на Текст : 110240 V 50 / 60 Hz; Мулти DC Излезен Напон : 3 V, 4.5 V, 5 V, 6 V, 7.5 V, 9 V, 12 V.Компатибиле

DEN 334.80
Неодамнешно

★ИЗДРЖЛИВОСТ : Овој полнач е цврсто дизајниран, жици, нема да се извади лесно, или се пробие до кога беше

DEN 263.76
Неодамнешно

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се

DEN 1487.76
Неодамнешно

Солиден Најлон Тела Во Рамките На Safeway Нуди Обезбедуваат Исклучителна Трајност И Перформанси.Заробениш

DEN 1621.68
Неодамнешно

Енергетска ефикасност на Ниво на VI 3 пол AC влезот IEC320C14 Класа I моќ (со земјата pin).Целосно затворен пласти

DEN 1488.00
Неодамнешно

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

DEN 1583.76
Неодамнешно

AC Влезен Напон : 110 V117 V120 VAC 60 Hz или 220 V230 V240 VAC 50 Hz Погоден Влезен Напон За Вашата Држава / Област.Тестирани Е

DEN 1679.76
Неодамнешно

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

DEN 1679.76
Неодамнешно

3 Кола Влакна.Бранова должина Спектар : 8501550nm.Вметнување на Косата: 45 d B.Работна Брзина : 100rpm, Работна Тем

DEN 839.76
Неодамнешно

Канал : 2 канали влакна.Бранова должина : 13101550nm.Максимална Брзина : 300rpm.Работна Температура : 20℃~+65℃; IP>65

DEN 770.40
Неодамнешно

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

DEN 1403.76