.

Неодамнешно

ЕЛЕГАНТЕН И ПРАКТИЧЕН:Коса клипови ви помогне да ги организирате вашата коса и да се направи да изглед

DEN 1943.52
Неодамнешно

Стандард легура позлатени, силна дното клип дизајн.Тоа може да се користи како подарок за пријатели и љу

DEN 1943.04
Неодамнешно

Стандард легура позлатени, силна дното клип дизајн.Тоа може да се користи како подарок за пријатели и љу

DEN 1943.04
Неодамнешно

ЕСТЕТСКИ И ПРАКТИЧНИ:се Користи како украс за шампон и шминка или да ви помогнат во организирањето на к

DEN 444.00
Неодамнешно

Бојата е круг, текстура е полна, тркалезни и мазни, и квалитетот е и елегантен.Се користи за : подарок / па

DEN 1943.04
Неодамнешно

Исто така може да се користи за задржете косата додека сечење или обликување;Погоден за секоја прилика,

DEN 311.76
Неодамнешно

Модерен и разноврсна, покажува жените постојано менување на карактерот и стилот.Додадете доверба и уба

DEN 1943.04
Неодамнешно

Големина : 35 x 19mm / 1.38 x 0.75 инчи(L*Макс.Г); Боја : Црна; Име На Производ : Клипови / Заковки / Fastener.Осветленост Д

DEN 196.56
Неодамнешно

Дел уп се 51471911992 и 51470146782, се вклопува во дупка со дијаметар од 8мм.Компатибилен со BMW X3 Х5 X6 Z8, Мини R55 R56 R57 R58

DEN 249.36
Неодамнешно

【Felted Животинско Hairpin】 : Дали сакате да ја направите вашата фризура необично?Обидете се да носат мојот в

DEN 483.36
Неодамнешно

Пар на Barrettes Snap Клипови за Тенка Коса за Жени или за Младите Девојки.блескаа од кристал во сенка на крист

DEN 215.76
Неодамнешно

Овие прекрасни коса, игли се убаво декорација за да направи да изгледаат повеќе шармантна и елегантен.Bow

DEN 232.56
Неодамнешно

✿ Пакет количина : 12 парчиња Констелација Кристал Hairpin Кристал коса клипови се предвидени за вас да одго

DEN 239.76
Неодамнешно

ღ Романтичен за Денот на Вљубените Коса Клипови : Додадете малку забава за Денот на Вљубените со нашите

DEN 215.76
Неодамнешно

Предмет Тип : Геометриски Мали Губење На Ноктот.Материјал : Алуминиумски,Кристал.Дизајн : Геометриски.Ст

DEN 73.20
Неодамнешно

Исклучителна производство : 18 пакет за коса клипови се направени од метал и grosgrain лента.Тие не се само уб

DEN 215.76
Неодамнешно

【16 КОМПЈУТЕРИ & 8 БОЈА】 : пакетот доаѓа со 16 компјутери коса клипови,8 Мат стилски бои,на мат коса клипови

DEN 191.28
Неодамнешно

Издржлив Материјал : Направен од премиум пластика, овие 4 стилови голема коса ноктот клипови се удобно, с

DEN 143.76
Неодамнешно

[Материјал] Изработени од метални легури, имитација бисери и акрилна смола, силен и издржлив материјал,

DEN 191.76
Неодамнешно

Спецификации : Име : Кадифе Коса Клипови Проширување со Пони Опашка Holders Material : Пластика / Velvet Craftsmanship : Гео

DEN 338.40
Неодамнешно

Совршена Големина : Малку монистра се совршено големина за да се вклопи во вашиот мустаќи и да плетенка

DEN 232.56
Неодамнешно

Сигурен материјал : Нашата птица гнездо коса клип е направен од висококвалитет матирано пластика, површ

DEN 1720.80
Неодамнешно

Издржливи Материјали – На 3pcs злато коса клипови се направени од метал со златен спреј во боја, која е рѓ

DEN 239.76
Неодамнешно

♥Шик Косата Клип Set – 10 Компјутери со различни стилови и голем број на бои.Повеќе бои, повеќе намени.Шар

DEN 287.76
Неодамнешно

Материјал : Направен од метал алуминиум и акрилни смоли, силен и издржлив материјал, убава и исклучителн

DEN 215.76